Hakkımızda

SINE MIDAS STROY 2006 yılında kurulmuş ve uluslararası projelerde yol yapımı alanında faaliyet gösteren önde gelen inşaat şirketlerinden biridir. Zengin üretim geçmişinde “JV “Sine Midas Stroy” LLP, yol sektöründe kusursuz bir iş bitirme itibarı kazanmıştır. Yüksek nitelikli personel ve en iyi markaların etkileyici ekipman ve makine filosu, şirketin büyük potansiyelini yansıtmaktadır.

Şirketin güvenilirliği “NC “KazAvtoZhol” JSC, “Todini Construzioni Generali S.p.A” JSC, “Salini Costruttori S.p.A.” JSC, “Cengiz Insaat Sanayi Ve Ticaret” JSC, JV Todini – Impredgilio-Kazahdorstroy, TODINI CENTRAL ASIA LLP, “Kazakhdorstroy” LLP, “Dorstroy” LLP, «Integra Construction KZ» LLP, “SP “KazGerStroy” LLP  vb.  işverenler ve ilgili taraflarca onaylanmıştır.

İlk ve şüphesiz en değerli deneyim, Kulsary-Oporny bölümü olan Atyrau-Aktau otoyolunun yeniden inşasını kapsayan kamu projesi olmuştur. Proje 2006 yılında başlamış ve 2009 yılında başarıyla tamamlanmıştır. Şirket, 57 km uzunluğundaki yolun rehabilitasyonu, yol yatağı ve kaldırımın ikinci teknik kategori parametrelerine, menfezlerin inşasına ve kavşaklara getirilmesi üzerine çalışmalar gerçekleştirmiştir.

O andan itibaren, uygulanan projelerin referans kaydı ve coğrafi lokalizasyonu genişlemeye devam etmiştir. Şimdiye kadar, otoyol inşaatı ile ilgili bir dizi proje tamamlanmıştır ve projeler Atyrau, Mangistau, Karaganda, Akmola, Almatı, Zhambyl, Aktyubinsk, Doğu Kazakistan bölgelerinin yanı sıra Astana ve yurtdışında da devam etmektedir.

(CAREC 1b) Güney-Batı Yolları Projesi: “ Batı Avrupa – Batı Çin Uluslararası Transit Koridoru, (Almatı – Kokpek – Chunja -Koktal-Khorgos” yol inşaatı, Almatı –Khorgos km 0-304.4, Lot 5 ve 6, şirket ilk kez çimento beton döşemeli bir yol inşa teknolojisi uygulamıştır. Kazanılan deneyim, “SP“ Sine Midas Stroy ”LLP’nin şu anda başarıyla uyguladığı benzer yol yapım projelerine katılması için fırsatlar sağlamıştır.

Şirketin üretim kapasitesi, önde gelen ve tanınmış markalarla birlikte artmaya devam etmektedir. Şu anda, şirketin kendine ait 11 (On bir) asfalt tesisi, ayrıca 9 (dokuz) kırma ve eleme tesisi, 4 (dört) sabit beton santrali, 4 (dört) karıştırma tesisi, 3 (üç) emülsiyon tesisi bulunmaktadır. Tüm bu pahalı üretim döngüleri, bitmiş malzeme ile yol yapımı sağlamaktadır. Yukarıdakilere ek olarak, şirket 450’den fazla üniteden oluşan büyük bir yol yapım ekipmanı, damperli kamyon ve diğer özel ekipman filosuna sahiptir. Ayrıca saha çalışması koşullarında, şirketin bir yol yapım Laboratuvarı ve 2000 kişiye kadar konaklama imkanı sağlayan birkaç vardiya kampı vardır.

Son zamanlarda, SINE MIDAS STROY şirketi uluslararası arenaya çıkmış ve şu anda Polonya’da konsorsiyum halinde projeler yürütmektedir.

TurkeyRussiaUSA